Skip Ribbon Commands
Skip to main content

به گزارش روابط عمومی  برق منطقه ای زنجان مهندس اله مرادی در دیدار با آیت اله عابدینی نماینده ولی فقیه وامام جمعه قزوین ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت در حوزه قزوین ، عملکرد صنعت برق و  وظایف هر یک از بخشهای مختلف تولید، توزیع و انتقال را تشریح کرد.

مدیر عامل برق منطقه ای زنجان با اشاره به شرایط حساس وزارت نیرو در صنعت برق ، قطعی برنامه ریزی شده برق را در برخی نقاط کشورمطرح وکاهش  نزولات آسمانی را از دلائل اصلی  آن برشمرد.      وی همچنین همکاری وهمراهی آحاد مردم بویژه قشر مهم وتاثیر گذار روحانیت را در امر ترویج مدیریت صحیح مصرف برق خواستار وبراین نکته تاکید نمود که تریبون مساجد علی الخصوص نماز جمعه می تواند صنعت برق کشور را  در گذر از پیک بار تابستان یاری نماید.

 سپس آیت اله عابديني نماينده ولي فقيه و امام جمعه قزوين در بياناتي با اشاره به احاديث وآيات شريف قرآن كريم در امر صرفه جویی ورعایت انسان در استفاده از نعمات الهی ، صرفه جویی را از دستورات اکید اسلام بر شمرد و افزود : اسراف وزیاده روی در مصرف وبهره برداری از نعمات خدادادی برازنده یک کشور اسلامی نیست افزود امروز ما شاهدیم در کشورهای پیشرفته یکی از عوامل پیشرفت وتوسعه فرهنگ سازی ونهادینه شدن برخی شاخص های اجتماعی است که در طول زمان بعنوان یک فرهنگ وعادت خوب تبدیل شده و درنتیجه رفاه وآسایش آنها را در پی داشته است در حالیکه اگر خوب دقت کنیم دین مبین اسلام رعایت برخی اصول انسانی را از مکارم اخلاق برشمرده است .     

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با عنوان این مطلب کهتوفیق خدمت به جامعه برای هرکسی شامل نمی شود مدیران وکارگزارن نظام ودولت را به ارائه خدمت به مردم وجامعه سفارش وتوصیه نمودند.

ایشان خدمات ارائه شده از سوی مجموعه دولت بویژه وزارت نیزو را بسیار چشمگیر عنوان کرد و آن را مايه بقاي جامعه ورضايت مندي مردم برشمرده و نعمت برق را نشانه اي از برکات الهي دانستند.


 دیدگاه