Skip Ribbon Commands
Skip to main content

جلسه ی شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان زنجان با حضور مدیران صنعت آب و برق (شرکتهای برق منطقه ای،آب منطقه ای,توزیع برق،آب و فاضلاب شهری و روستایی ،نیروگاه سلطانیه ،مجتمع آموزشی  علمی -کاربردیشهید عباسپور و پارس سویچ) در محل شرکت برق منطقه ای زنجان برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی این شرکت،مهندس اله مرادی رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان زنجان با تشریح وضعیت سخت وحساسصنعت آب و برق در تابستان 97،گفت: بعلت کاهش نزولات آسمانی و کمبود انرژی احتمالا انجام خاموشی های با برنامه در استانهای معتدل کشور  بویژه در شمالغرب در دستور کار وزارت نیرو می باشد.

photo_2018-04-17_09-21-24.jpg

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان که ریاست دوره ای شورای هماهنگی مدیران را عهده دار می باشد در ادامه از تمامی مدیران ،افراد ذی نفوذ و ائمه جمعه وجماعات خواست تا به هر طریق ممکن وضعیت پیش روی صنعت آب و برق وعدم مصرف بی رویه انرژی در تابستان 97 را به اطلاع آحاد مردم رسانده تا همکاری های لازم از سوی مشترکین صورت گیرد.

وی افزود: بیشترین مصرف پیک برق در طی روز متعلق به سازمانها و دوایر دولتی می باشد که بایستی مدیران و روسای ادارات در این  مورد تذکرات لازم را در جهت کاهش مصرف بی رویه صادر نمایند.

اله مرادی در ادامه  با عنوان این مطلب که راهی جز برخورد قانونی با استفاده کنندگان غیرمجاز آب و برق نداریم بر برخورد جدی و قاطع با استفاده کنندگان آب و برق غیر مجاز تاکید و ضمن درخواست همکاری مراجع ذیصلاح از تمامی شرکتهای مرتبط خواست گزارشات مدون خود را در جهت مبارزه با این افراد اعلام نمایند.

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان زنجان به مدار در آوردن تمامی مولدهای کوچک موجود در تمامی بخشهای دولتی و خصوصی را در طی تابستان 97 خواستار شد.

وی در پایان از تمامی مدیران خواست تا در برگزاری دوره های آموزشی و سخنرانی های علمی و یا فرهنگی امکان شرکت و استفاده عموم کارکنان صنعت آب و برق را فراهم نمایند.

در ابتدای این جلسه مهندس رضا پور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان که ریاست دوره گذشته را بر عهده داشت گزارشی از جلسات و مصوبات قبلی ارائه نمود.


 دیدگاه