Skip Ribbon Commands
Skip to main content

 در ابتدای این نشست محمدرضا غلام آزاد مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان  که اخیراً از سوی مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو بعنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان زنجان منصوب شده است، ضمن تقدیر و تشکر از روسای قبلی شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان، هدف از تشکیل این شورا را افزایش تعامل و ارتباطات بین شرکت های آب و برق و انسجام درون سازمانی در استان عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد: با تشکیل جلسات مستمر و پیگیری مصوبات، زمینه رشد و ارتقای صنعت آب و برق استان و حل مشکلات پیش رو فراهم شود.

20180509_093923.jpg

وی افزود: یکی از اهداف این جلسات داشتن راهبردهای لازم برای روابط عمومی ها ، سیاست جامع و یکپارچه ، برنامه های کلانی صنعت آب و برق استان است که ماحصل آن منجر به خدمت رسانی بهتر به مردم و رفع مشکلات آنها  خواهد گردید.

دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان زنجان همچنین در سخنانی با اشاره به در پیش بودن پیک بار تابستان 97 ، بر  آمادگی روابط عمومی ها و انجام کار تیمی در خصوص فعالیت گسترده در جهت تبیین و تشریح وضعیت انرژی و انجام اقداماتی در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی تاکید نمود.

انجام هماهنگی با صدا و سیمای مرکز زنجان و تبلیغات اسلامی  جهت استفاده از ظرفیتهای صدا و سیما و همینطور ائمه جماعات از مصوبات جلسه مذکور بود.


 دیدگاه