Skip Ribbon Commands
Skip to main content
SharePoint

اهداف پورتال

 


 ​
اهداف وب سایت شرکت برق منطقه ای زنجان  
می باشد Zanjan Regional Electric Company مخفف zrec
 
یکی از محورهای مد نظر در چشم انداز ICT شرکت برق منطقه ای زنجان "حضور در فضای مجازی " می باشد . هدف نهایی در این محور از کاربرد IT این است که :
" هرکسی در هر نقطه از کشور باید بتواند در فضای مجازی با شرکت برق منطقه ای زنجان ارتباط برقرار کند ، از اطلاعات آن بصورت کنترل شده استفاده کند و یا از خدمات آن بهره مند شود . همچنین شرکت باید بتواند از همه اطلاعات و خدمات موجود در این فضا بهره مند شود "
 
حضور در فضای مجازی به معنای یک تعامل دوسویه میان شرکت و جامعه ( در سطح کشور و حتی در سطح بین المللی ) ، به منظور تبادل اطلاعات و خدمات است .
شرکت برق منطقه ای زنجان در راستای تامین این هدف اقدام به طراحی و ساخت پورتال شرکت نموده است .
پورتال شرکت برق منطقه ای زنجان امکان ارتباط دوسویه مخاطبان خارج از سازمان را با شرکت فراهم می کند . در یک سوی این ارتباط شرکت برق منطقه ای زنجان اطلاعات مورد نیاز مخاطبان را از طریق این پورتال در اختیار آنها قرار می دهد . از سوی دیگر مخاطبان خارج از سازمان نیز می توانند با استفاده از پورتال درخواستهای خود را ثبت کرده و یا پیگیری های لازم را در مورد درخواستهای پیشین انجام دهند .
برای آگاهی از اطلاع رسانی ها و خدمات الکترونیکی ، نحوه ارتباط با مسئولین سایت ، و محتویات سایت می توانید به صفحه اصلی و نقشه سایت مراجعه نمایید .
مخاطبان هدف سایت :
الف ) مخاطبان عادی :
مخاطبان عادی خارج از سازمان می تواندد با استفاده از پورتال به اطلاعات مورد نیاز خود که توسط واحدهای مختلف منتشر شده اند دسترسی پیدا کنند . همچنین امکان تماس با واحدهای مختلف شرکت نیز برای این کاربران وجود دارد .
ب ) مشترکین :
مشترکین شرکت که مشترکین با قدرت 7 مگاوات به بالا (صنایع و کارخانجات صنعتی ) محسوب می شوند می توانند اطلاعات مربوط به اشتراک خود را دریافت کنند ، درخواستهای مورد نظر خود را به امور مشترکین شرکت ارائه دهند و صورتحساب خود را در دوره های مختلف مشاهده نمایند .
ج ) مشاوران و پیمانکاران :
پیمانکاران و مشاوران طرف قرارداد شرکت و یا ارائه دهنده خدمات و محصولات مورد نظر شرکت گروه دیگری از کاربران پورتال هستند که می توانند اطلاع از مناقصات و مزایده های شرکت ، شرکت در ارزیابی فنی و رتبه بندی پیمانکاران و مشاوران را در پورتال شرکت دنبال نمایند .
د ) سازمانهای بالادستی و سایر شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو :
این امکان در پورتال فراهم گردیده است که این دسته از مخاطبان شرکت ، با اختصاص نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی تبادل اطلاعات و دریافت گزارشات و مستندات مختلف را از طریق پورتال شرکت دنبال نمایند .
ه ) واحدهای شرکت برق منطقه ای زنجان :
علاوه براینکه هریک از واحدهای شرکت مسئولیت نگهداری و بروز رسانی اطلاعات قسمت مربوط به خود را در پورتال بعهده داشته و همچنین تماس های کاربران خارجی و پاسخگویی به این تماسها توسط مسئول مربوطه در واحد انجام می گردد ، در سامانه پرسنل پورتال شرکت این امکان برای کارکنان واحدهای مختلف شرکت در نظر گرفته شده است که اطلاعات مورد نیاز خود را ( شخصی و سازمانی ) دریافت نمایند.
 
© CopyRight Zrec
تمامي حقوق براي شرکت برق منطقه ای زنجان محفوظ مي باشد.
کپي برداري فقط با ذکر منبع مجاز است.
​ ​


​ ​