Skip Ribbon Commands
Skip to main content
SharePoint

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم شخصی شرکت برق منطقه ای زنجان

به پرتال شرکت برق منطقه ای زنجان  خوش آمدید. شرکت برق منطقه ای زنجان برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران اين شرکت دريافت می گردد و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . شرکت برق منطقه ای زنجان حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي شرکت محدود به توانايي‌ها و امكانات شرکت بوده و اين مجموعه در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات شرکت برق منطقه ای زنجان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت. ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي شرکت برق منطقه ای زنجان مطلع شويد.

 اطلاعات دریافتی:

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن هیچگونه  اطلاعات شخصی دریافت نمی گردد. در برخی از درگاهها مانند آمار ، سامانه خدمات مشترکین  ممکن است از شما اطلاعاتی درخواست شود که اين اطلاعات (اطلاعاتی مانند : نام کاربری –رمز ورود) براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.

 امنیت اطلاعات:

شرکت برق منطقه ای زنجان  اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده و امن از دسترسي‌ها محافظت مي‌كند . اين شرکت اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.

محتوی وب سایت:

وب سایت شرکت برق منطقه ای زنجان  علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مشترکین ،  کارکنان ، مراجعین ، سایر ذی نفعان طراحي شده است

وب سایت خدمات مشترکین :

مشترکین این شرکت دارای سامانه خدمات مشترکین مي باشند. بدين معني که هر مشترک داراي يک نام کاربری و رمز عبور اختصاصي است. ورود اطلاعات اين وب سايت توسط دفتر خدمات مشترکین صورت مي پذيرد و مسئوليت کامل انتشار محتواي اين وب سايت بر عهده  این دفتر می باشد. این سامانه با هر بار ورود مشترکین  نام کاربری و رمز عبور تعیین شده از سوی شرکت را درخواست می نمايد.
مالکیت معنوی و حق انتشار:

این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي شرکت برق منطقه ای زنجان مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد

 پست الکترونیک و اکانت اینترنت شرکت:

اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستي که در اتوماسيون اداري و يا اختيار مديريت آمار و فناوري اطلاعات قرار دارد، اين فرم ها پيش از تاييد مديريت آمار و فناوري مي بايست به تاييد رئيس و يا بخش مربوطه رسيده باشد. به طور معمول نام کاربري و رمز ورود با ارائه كارت شناسايي معتبر به صورت حضوري در اختيار اشخاص متقاضي قرار مي گيرند پس از آن اين فرم ها در آرشيو اتوماسيون اداري نگهداري شده و اطلاعات اشخاص در آرشيو الكترونيكي بايگاني خواهد شد

 پیوندها :

در پرتال شرکت  پیوندهای ساير مجموعه ها ، اداره ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت شرکت است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال شرکت برق منطقه ای زنجان  از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال شرکت خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.