Skip Ribbon Commands
Skip to main content

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان ،مهندس حائری ،معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی،در نشست مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای وشرکت های توزیع نیروی برق کشور که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد از ارائه دهندگان گزارش  مربوط به گذر از پیک تابستان ومدیریت مصرف خواست در گزارشهای خود شاخصهای  سهم سیستم روشنایی و سیستم سرمایشی از پیک مصرفی استان مربوطه را مد نظر قرار دهند .

 در این نشست مهندس متولی زاده ، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیرنیز ، از عملکرد شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو جهت تلاش برای کاهش نرخ بار مصرفی استان و شهرستانهای سراسر کشورقدردانی کرد و افزود : این تلاشها قابل تقدیر است و امیدوار هستیم تا پایان عبور از پیک بار ادامه داشته باشد.

مهندس متولی زاده ،در ادامه اظهار داشت : تفاوت نرخ بار مصرفی در صورت رعایت استانها با ابلاغ وزارت نیرو صرف پروژه های آن استان خواهد شد .وی همچنین با عنوان این مطلب که از همه ظرفیت نیروگاهی در جهت عبور موفق از پیک تابستان استفاده خواهد شد ،بر استفاده حداکثری مدیران صنعت برق از نامه وزیر نیرو به استانداران تاکید کرد و افزود : انتظار می رود در راستای دستیابی به شبکه پایدار مدیران عامل برق های منطقه ای نظارت دقیق به کار گروههای اجرایی و تعمیراتی حوزه عملیاتی خود داشته باشند.

در حاشیه این نشست مهندس اله مرادی ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان ، در جمع مدیران عامل شرکتهای توزیع قزوین و زنجان ، پیروی دقیق از سیاستهای ابلاغ شده از سوی توانیر در راستای گذر از پیک تابستان را خواستار شدو  احصاء مشکلات و موانع مربوط به عملیاتی کردن سهم ابلاغ شده در ذخیره عملیاتی در بازده زمانی مورد نظر را مورد تاکید قرار داد.

مهندس اله مرادی در ادامه به لزوم همگرایی و هم افزایی در صنعت برق دو استان زنجان وقزوین اشاره کرد و افزود : ما در دو استان پتانسیل صنعتی بودن و انرژی های تجدید پذیر ونیرگاههای مقیاس کوچک... را داریم که در سایه همدلی وبهره برداری از ظرفیتهای موجود دسترسی به اهداف برنامه ریزی شده به مراتب دست یافتنی خواهد بود

در این جلسه مهندس اله مرادی ازکمیته مدیریت مصرف خواست از ایده های خلاقانه و ابتکاری برای پیش برد اهداف خود استفاده نموده و عملکرد های خود را به صورت نتیجه بخش ، مستند و کمی ارائه دهند.

 متولی زاده32.jpg

متولی زاده23.jpg

 دیدگاه